google890debed0804c991.html; ;
 • Makiety domów

  Makiety domówMakiety budynków
  Bardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. Często są

 • Modele

  ModeleModele i miniatury!Modele i makiety to bardzo dobry sposób przedstawienia rzeczywistości w skali mikro. Dorosły czy dziecko chętnie zatrzyma się przed stoiskiem gdzie…

 • Makiety architektoniczne

  Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić atrakcyjną ofertę cenową na wykonanie makiety architektonicznej lub urbanistycznej, potrzebne nam są dokładne informacje na jej…

Makiety architektoniczne

makiety architektoniczne

Światło i ruch! Zapraszamy!

więcej...

Makiety zamków

makieta zamkow

Wieloletnie doświadczenie!

więcej...

Makiety domów

makiety domow

Obiekty w różnej skali!

więcej...

Modele

Modele

Modele i miniatury!

więcej...

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Makiety Wrocław

makiety architektoniczneModele makiet, które proponujemy pokażą wszystko to, czego nie można odczytać ze zdjęć, rysunku technicznego, czy filmu. Makiety wykonywane są z dużą starannością tak aby zgodność z pierwowzorem, projektem była jak największa. Odtwarzamy przedmioty w najmniejszych i w najdrobniejszych szczegółach. Wykonamy makietę do każdego projektu w skali jaką sobie wybierzesz!
Etapy prac w tworzeniu makiety architektonicznej.
Skompletowanie wszystkich potrzebnych informacji,planów, projektów, zdjęć, przekrojów. Jeżeli jest taka potrzeba wykonujemy szkice, projekt makiety. Po stworzeniu wspomnianego szkicu przychodzi czas na stworzenie projektu, na podstawie którego będzie można wykonać wszystkie potrzebne elementy składowe makiety. Przechodzimy do procesu produkcyjnego makiety. Rozpoczynamy od wycięcia wszystkich składowych makiety a jeżeli jest taka potrzeba szykujemy formy odlewnicze. Po wycięciu i skompletowaniu wszystkich elementów makiety przechodzimy do składania - sklejania jej w całość. Po pomalowaniu makiety i montażu elementów dekoracyjnych i innych przechodzimy do ostatniego etapu, do montażu makiety w miejscu określonym przez zamawiającego.
Produkujemy makiety, modele przy wykorzystaniu tworzyw sztucznych takich jak plexi oraz poliwęglany, a także takich materiałów jak tektury, drewno i inne sprawdzone materiały.
Przez wiele lat dopracowaliśmy technologie produkcji co obecnie pozwala nam na realizację każdego zamówienia bez względu na stopień skomplikowania.
makiety schodySchody w makietach i modelach
Odkąd zaczęto wznosić budowle mające więcej niż jedną kondygnacje , konieczne stało się zapewnienie komunikacji między kolejnymi poziomami. Schody w różnych formach okazały się najbardziej praktycznym rozwiązaniem i służą do dziś. Schody odgrywające tak istotna role w komunikacji wewnątrz i na zewnątrz budynku są często bogato zdobione lub posiadają efektowną formę architektoniczną.
Schody w makietach, modelach spełniają rolę informacyjną i tworzą dodatkowy element autentyczności przedstawionej wizualizacji. Schody są wykonywane z różnych materiałów. najczęściej wybierany materiał w takich sytuacjach to pcv, drewno, karton.

Strona główna   Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domówMakiety cennik  Modele